Reklama

Widzenia

Widzenia

12.09.2016
Czyta się kilka minut
Fot. Domena publiczna
G

Gdy tylko postanawiacie żyć w pokoju i praktykować nieustanną modlitwę, pojawia się zło i przytłacza duszę ciężarem zniechęcenia, bojaźliwości i złych myśli. Ale jeśli jesteśmy czujni, wszystkie te pokusy mijają.
AMMA TEODORA

Zwycięstwo nad samym sobą jest daleko lepsze niż zwycięstwo nad innymi.
DHAMMAPADA

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]