Reklama

Widzenia

Widzenia

24.01.2016
Czyta się kilka minut
il. Domena publiczna x 2
M

Mamy niebo na ziemi, o ile przechodzimy poprzez obowiązki nasze wolą zwróconą ku Bogu, nie zatrzymując się na niczym, nie przylepiając się do niczego.
MATKA ELŻBIETA CZACKA

Pływy i zmiany odnawiają świat bezustannie (…). W tej to rzece, w której nie można ustać, cóż miałby człowiek cenić spośród przepływających rzeczy?
MAREK AURELIUSZ

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]