Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć w TV

05.09.2016
Czyta się kilka minut
10 – 16 września
M

Myślnik
Publicystyka kulturalna, TVP2, 11 IX, 19.30
To już drugi odcinek nowego programu „z książką w roli głównej”. Prócz dyskusji o wybranych nowościach wydawniczych twórcy zaglądają do polskich bibliotek i do rankingów czytelniczych naszych sąsiadów. Program prowadzony przez Szymona Kloskę emitowany jest co dwa tygodnie.
Kryptonim U.N.C.L.E.
Film akcji, reż. Guy Ritchie, USA/Wielka Brytania 2015, HBO, 11 IX, 20.10, 12 IX, 14.55, 14 IX, 20.10, 15 IX, 11.55
Twórca „Przekrętu” bawi się konwencjami kina szpiegowskiego i estetyką wczesnych lat 60. W atmosferze zimnej wojny osadził zwariowaną opowieść o tym, jak połączone siły CIA i KGB stawiają czoła wspólnemu wrogowi, który usiłuje przejąć kontrolę nad bronią jądrową.
Czwarta siostra
Teatr TV, reż. Agnieszka Glińska,...

1616

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]