Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć w TV

31.07.2018
Czyta się kilka minut
4 – 10 sierpnia
N

Nigdy cię tu nie było

Thriller, reż. Lynne Ramsay, USA/Francja/ Wielka Brytania 2017, Cineman VOD

Film twórczyni „Musimy porozmawiać o Kevinie”, porównywany do „Taksówkarza” ­Scorsesego, to mroczna podróż do wnętrza umysłu i zwyrodniałego świata współczesnej polityki. Charyzmatyczny Joaquin Phoenix został nagrodzony za swą rolę na festiwalu w Cannes, podobnie jak Ramsay za scenariusz.

Menashe

Komediodramat, reż. Joshua Z. Weinstein, USA 2017, Cinemax 2, 4 VIII, 20.30, 5 VIII, 10.50, 8 VIII, 20.30, 9 VIII, 11.55, 10 VIII, 22.20

W niezależnym debiucie nowojorski reżyser opowiada historię ojca żyjącego w chasydzkiej wspólnocie na Brooklynie. Po śmierci żony tytułowy bohater musi jak najszybciej wstąpić w nowy związek małżeński, w przeciwnym razie utraci prawa do opieki nad synem. Film przewartościowuje problem ojcostwa w świecie...

1785

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]