Reklama

Warto zobaczyć w TV

17.12.2019
Czyta się kilka minut
18 grudnia – 3 stycznia
W

W oddali

Dokumentalny, reż. Martin Marecek, Czechy 2019, HBO, 19 XII, 21.40, HBO2, 20 XII, 22.50

Ojciec i syn wyruszają razem do Rosji, żeby odnaleźć matkę, która przed laty porzuciła dom, wybierając życie monastyczne. Wspólna podróż wystawia na próbę skomplikowaną relację łączącą obu bohaterów. Jest też okazją do przyjrzenia się z czeskiej perspektywy zupełnie innej kulturze i odmiennej wizji życia duchowego.

...

3867

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Tak, chcę
czytać więcej »

Masz już konto? Zaloguj się

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]