Reklama

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

22.02.2021
Czyta się kilka minut
M

My barbarzyńcy!

Dyskusja, bilety na eWejściówki VOD, 26 II, 19.00

Kolejna odsłona „Sztuki myślenia” tym razem odbędzie się stacjonarnie w teatrze (scena MOS) i online. Gośćmi Piotra Augustyniaka i Bartosza Szydłowskiego będą Krzysztof Bielawski i Marek Migalski, a jako temat spotkania wybrano inwazję barbarzyńców, zarówno w polityce, jak i w naszym życiu codziennym.

O nieskończoności

Komediodramat, reż. Roy Andersson, Szwecja/Niemcy/Norwegia/Francja 2019, mojeekino.pl, 26 II – 7 III

Niczym we śnie krąży szwedzki mistrz pomiędzy tym, co wzniosłe i trywialne, wyobrażone i realne, melancholijne i śmieszne. Rozmyślając o istnieniu odwiedza bunkier Hitlera, filmuje na ulicy współczesną drogę krzyżową, przygląda się parze chagallowskich kochanków… Słowem: ekranowa poezja w czystej postaci.

Allen kontra Farrow

...

1779

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]