Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć

28.09.2020
Czyta się kilka minut
P

Przemiany

Przegląd filmów, Ninateka, 1–10 X

Dokumenty: „Zero Days”, „Kto zabił sekretarza generalnego ONZ”, „Wataha”, ­„Antropocen: Epoka człowieka” i „Bez tytułu”, a od 5 X „Davos. Centrum świata” i „Robolove” (plus 9–10 X fabularny „Siódmy kontynent” Michaela Hanekego) zobaczymy w ramach festiwalu „Przemiany”. Tegoroczne hasło tej interdyscyplinarnej imprezy, organizowanej przez Centrum Nauki Kopernik, brzmi „Rok zero”.

Korczak Online

Teatr, www.korczakonline.pl, od 4 X, 17.00

W każdą niedzielę października o tej samej porze prezentowane będą za darmo najlepsze nowe spektakle dla najmłodszych widzów. Na początek „Król Maciuś Pierwszy” Konrada Dworakowskiego, a następnie „Indianie” Justyny Sobczyk, „Dziki” Klaudii Hartung-Wójciak i „Kopciuszek” Anny Smolar. Wyświetlane będą z audiodeskrypcją.

Lekcja miłości

...

1950

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]