Reklama

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

03.08.2020
Czyta się kilka minut
Ś

Świat według Radiohead

Dokumentalny, reż. Benjamin Clavel, Francja 2019, Planete+, 8 VIII, 20.55, 12 VIII, 0.10


Fani zespołu z Oxfordshire znajdą tu coś dla siebie. Grupa istnieje już 35 lat i w ciągu tego czasu zdążyła nieźle przemeblować pejzaż alternatywnego rocka. Telewizyjny dokument próbuje zgłębić fenomen Radiohead, posiłkując się głosami badaczy kultury, pisarzy i muzyków, m.in. Jonny’ego Greenwooda...

3892

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]