Reklama

Tusk w "Tygodniku"

Tusk w "Tygodniku"

22.12.2017
Czyta się kilka minut
Nie mam złudzeń, i w Brukseli nikt ich raczej nie ma, że wszystkie te decyzje, z tak różnych dziedzin – jak Puszcza Białowieska, sądy, Trybunał Konstytucyjny – mają wspólny mianownik.
Donald Tusk. Fot. Grażyna Makara
Donald Tusk. Fot. Grażyna Makara
S

Są one jakby uszyte na miarę tego wymarzonego konfliktu z Unią Europejską, jako ograniczającą wszechwładzę rządzącej partii” – mówi przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk w wywiadzie dla „Tygodnika Powszechnego”, który opublikujemy w kolejnym numerze.

W rozmowie Tusk wyjaśnia również, jak realna polityka zmieniła mu światopogląd, z kim PiS może przegrać wybory, kreśli scenariusz Polexitu i tłumaczy, jak ocalić Unię Europejską przed katastrofą.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Poczytać sobie: http://fakty.interia.pl/raporty/raport-unia-europejska/polska-w-ue/news-wiele-halasu-o-polske,nId,2483418
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]