Reklama

Ładowanie...

Tusk w "Tygodniku"

Tusk w "Tygodniku"

22.12.2017
Czyta się kilka minut
Nie mam złudzeń, i w Brukseli nikt ich raczej nie ma, że wszystkie te decyzje, z tak różnych dziedzin – jak Puszcza Białowieska, sądy, Trybunał Konstytucyjny – mają wspólny mianownik.
Donald Tusk. Fot. Grażyna Makara
Donald Tusk. Fot. Grażyna Makara
S

Są one jakby uszyte na miarę tego wymarzonego konfliktu z Unią Europejską, jako ograniczającą wszechwładzę rządzącej partii” – mówi przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk w wywiadzie dla „Tygodnika Powszechnego”, który opublikujemy w kolejnym numerze.

W rozmowie Tusk wyjaśnia również, jak realna polityka zmieniła mu światopogląd, z kim PiS może przegrać wybory, kreśli scenariusz Polexitu i tłumaczy, jak ocalić Unię Europejską przed katastrofą.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]