Reklama

"Tygodnik" z TOTUSEM

"Tygodnik" z TOTUSEM

23.10.2005
Czyta się kilka minut
Po raz szósty Fundacja Episkopatu Dzieło Nowego Tysiąclecia przyznała nagrody TOTUS (15 października). Wśród laureatów znalazł się Tygodnik Powszechny.
Laureaci i nominowani do tegorocznych nagród TOTUS
U

Uroczystość, transmitowana na żywo przed drugi program TVP, odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Przybyli na nią m.in. kardynałowie Józef Glemp i Jean-Louis Tauran, arcybiskupi Tadeusz Gocłowski (przewodniczący rady Fundacji), Józef Kowalczyk (nuncjusz apostolski w Polsce) oraz Sławoj Leszek Głódz. Obecni byli także przewodniczący Kapituł czterech kategorii TOTUSA: bp Tadeusz Pieronek, bp Piotr Jarecki, abp Józef Życiński i jezuita, o. Andrzej Koprowski.

Naszą redakcję uhonorowano - obok o. Jana Góry, duszpasterza młodzieży i organizatora spotkań lednickich - w kategorii: “Promowanie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II" (nominowani byli także Marek Skwarnicki oraz ekipa filmu “Karol - człowiek, który został papieżem").

Dominikanin otrzymał nagrodę za wcielanie w życie papieskich idei: Lednica - stwierdziła Kapituła pod przewodnictwem...

6330

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]