Reklama

Test KOD-mana

Test KOD-mana

18.01.2016
Czyta się kilka minut
Czasy, w których umysł przydawał się na coś w analizie życia politycznego, mamy już szczęśliwie za sobą. Nie wierzysz? Przekona cię test „Poznaj swoje poglądy”.
C

Czy jesteś za utrzymaniem gimnazjów, które przez tyle ostatnich lat krytykowałeś? Podpowiedź: likwidacji gimnazjów chce PiS.

Czy jesteś za zmniejszeniem liczby słabych „wyższych” uczelni, za czym od lat gardłujesz? Podpowiedź: proponuje to minister Gowin z pisowskiego rządu.

Czy jesteś za reformą mediów „publicznych”, co postulujesz od lat? Podpowiedź: media te reformuje Kurski z PiS.

Czy jesteś za finansowym wspomaganiem dzietności Polaków i Polek, co od lat wskazujesz jako „priorytet”? Podpowiedź: 500 zł na dziecko wprowadza PiS.

Czy jesteś za walką z nawykiem palenia papierosów, co od lat uważasz za „zaniedbany priorytet”? Podpowiedź: to Radziwiłł z pisowskiego rządu pragnie ograniczenia palenia.

Gratulujemy. ©

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]