Reklama

Telewizje wyklęte

Telewizje wyklęte

15.05.2017
Czyta się kilka minut
Wśród pożytków, jakie płyną ze służbowych wyjazdów, jeden wybija się na plan pierwszy.
T

To bowiem nie tylko możliwość snu dłuższego niż do szóstej rano (małe dzieci lubią wczesne pobudki), śniadanie, które jest już gotowe i nie trzeba iść po bułki, ale przede wszystkim hotelowa telewizja, ograniczona do kanałów telewizji naziemnej. Czyli tego, czego od dawna normalnie nie oglądam. I niby zabrane na wyjazd książki leżą na stosiku obok łóżka, ale telewizor kusi.
W poniedziałek odłożyłam na bok lekturę i wybrałam wieczór z państwową Jedynką. A tam Narodowy Bank Polski sponsorował widowisko, którego poziomu wykonawczego nie powstydziłby się mój niegdysiejszy szkolny kabaret Kawiarenka Literacka z liceum w Chorzowie. Myśmy, wówczas pryszczaci i nastoletni, z porównywalnym zapałem grali dla kolegów „Bajkę o Janku, co psom szył buty”, oni zaś – dorośli i po szkołach aktorskich – spektakl będący częścią prezentacji serii monet przygotowanej przez NBP. Jak czytam na...

5376

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

No faktycznie, nie zazdroszczę Pani Autorce oglądania tych wytworów. według mojej wiedzy Pan celebryta W. już kiedyś miał spore trudności związane z obrazem Ukrainek przedstawionym na jednej z anten radiowych. Niczego to faceta nie nauczyło? Z drugiej strony - jeśli Panie same o siebie nie zadbają, to takie kwiatki będziemy oglądać. Gdzie protesty organizacji kobiecych i samych Kobiet? Już zapał minął? Będziemy żyli wspomnieniami "Czarnego protestu" , chwalili się nim , i na tym koniec? Już Wam Drogie Panie ukrócono pigułkę "dzień po". Tylko patrzeć jak po cichutku zablokują Wam pozostałe możliwości wyboru. A Tu cisza, spokój, nosimy swój krzyż. Nie protestujemy.

Wystarczy poszukać, by się przekonać, że w sieci dostępna jest petycja do władz TVN, przeciw seksistowskim uwagom tych panów. Więc daruj sobie złośliwości,bo jesteś w tym temacie ignorantem.

Brawo, chylę czoła.

A mogłaby Pani podesłać link do tej petycji? Bo chętnie ją podpiszę, ale nie mogę jej znaleźć.

Dlaczego żadna kobieta go jeszcze nie spoliczkowała na wizji?

To musi być gra w palanta :) Przypomnę jeszcze obrzydliwe żarty pana Kuby i kolegi Michała w audycji radiowej na temat katastrofy smoleńskiej. Cóż, ktoś tego pana ogląda i słucha, inaczej dawno wypadłby z ramówki. Na szczęście nie jestem dziennikarzem i mogę zmienić kanał. Mamy sklepy z "mydłem i powidłem", to dlaczego inna ma być telewizja albo internet? "Wiem, ale nie powiem" :) Autorkę serdecznie pozdrawiam.

Człowiek to istota paskudna, musi mieć wentyl przez który da ujście swym negatywnym emocjom, jak go zabierzesz rozpęta się piekło, nie na słowa, ale na maczety, kamienie, pięści, a potem karabiny i rakiety, ale cóż, może pora by tak się stało? by wreszcie twórcy "politycznej poprawności" i przeciwnicy "mowy nienawiści" zebrali owoce swojego oderwania od rzeczywistości i bycia "ą" i "ę" aż do mdłości? Niech się dzieje, swoje przeżyłem :P

Pozdrawiam serdecznie.

Wiadomo że Wojewódzki musi być kontrowersyjny bo nikt by go nie oglądał, poza tym nagranie rozmowy trwa koło 2 godzin a program niecałą godzinę, wycinają to co im się podoba. Chyba Mateusz Borek wypowiadał się o tym w kontekście jak wypowiedź Adamka została uproszczona czy wręcz zmanipulowana.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]