Reklama

TEATR WIELKI - OPERA NARODOWA

TEATR WIELKI - OPERA NARODOWA

30.09.2013
Czyta się kilka minut
Sezon 2013/14
Okładka dodatku: próba „Diabłów z Loudun” Krzysztofa Pendereckiego w reżyserii Keitha Warnera, wrzesień 2013 r. Fot. Krzysztof Bieliński / TEATR WIELKI – OPERA NARODOWA
S

Sezon dopiero się zaczyna, a w kasach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej już zabrakło biletów na niektóre spektakle. To świadczy najlepiej o renomie stołecznej sceny. Premier w tym sezonie odrobinę mniej niż w ubiegłych, każda jednak kusi – możliwością zapoznania się z rzadko grywanymi w Polsce arcydziełami, intrygującą tematyką nowych utworów, nazwiskami wybitnych reżyserów i choreografów. Prawdziwych entuzjastów opery i tak nie zrazi informacja „biletów brak” – ustawią się w długich kolejkach po wejściówki, roześlą wici na portalach społecznościowych, poczekają do ostatniej chwili, czy nie rozmyśli się ktoś ze znajomych. To dla nich przygotowaliśmy nasz nowy dodatek specjalny – swoisty przewodnik po planach repertuarowych i innych przedsięwzięciach największego z polskich teatrów operowych.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]