Reklama

Starsi i polityka

Starsi i polityka

06.07.2003
Czyta się kilka minut

„Referendum się udało dzięki młodzieży i ludziom poniżej 35 lat” - pisze Marcin Król w felietonie („TP” 25/2003). Ha, ha, ha. Warto byłoby spojrzeć na statystyki przed wygłoszeniem tak założonej tezy. Referendum udało się dzięki nam, ludziom po, hm, pięćdziesiątce. Liczba głosów w starszych grupach wiekowych była większa niż w grupie 18-24 lata. Łatwo to zrozumieć. Młodzi, de facto, „już są w Europie”. Starsi natomiast pamiętają, jak było i zależy im na tym, jak będzie.

HELENA BIAŁKOWSKA

541

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]