Reklama

Sprostowanie

Sprostowanie

01.04.2013
Czyta się kilka minut
„TP” 10/13
W

W numerze 25/2012 zamieściliśmy zdjęcie kopiącego piłkę ks. Karola Wojtyły, znalezione w archiwum domowym prof. Jerzego Vetulaniego, który przypisał jego autorstwo swojemu nieżyjącemu bratu Janowi. W rzeczywistości autorem fotografii jest inny uczestnik wspólnych wypraw turystycznych z ks. Wojtyłą, pan Jerzy Rieger, który prawo dysponowania nim przekazał Fundacji Szlaki Papieskie. Prostując pomyłkę, przepraszamy zarówno Autora, jak i właściciela praw za nieświadome wprowadzenie Czytelników w błąd.

529

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]