Reklama

Premiera Biblioteki Tygodnika Powszechnego

Premiera Biblioteki Tygodnika Powszechnego

26.11.2012
Czyta się kilka minut
„Dookoła Świata” ks. Adama Bonieckiego jest pierwszym tomem Biblioteki Tygodnika Powszechnego. To wybór reportaży publikowanych na łamach „Tygodnika Powszechnego” od 1994 roku – z unikatowymi zdjęciami, w większości samego Autora.
Fot. Grażyna Makara
U

Ukaże się już 29 listopada. Będzie dostępna w szerokiej dystrybucji w całej Polsce – w salonach Empik, Relay i Inmedio oraz w sieci Matras, w sklepach internetowych, w tym www.literia.pl, www.empik.com oraz w wybranych księgarniach w Krakowie: Pod Globusem, ul.Długa 1 i ZNAK, ul. Sławkowska 1.

W przedsprzedaży na: wislna12.na.allegro.pl oraz w redakcji „Tygodnika Powszechnego”

DYSTRYBUCJA RINGIER AXEL SPRINGER POLSKA SP. Z O.O.

...czekamy na samolot. Dworzec to niewielka, drewniana buda z kasą i bufetem. Na ścianie, obok reklam firm lotniczych, duży afisz z podobizną niedźwiedzia i instrukcją, jak się zachować w przypadku spotkania drapieżnika. Staram się zapamiętać: mam nie uciekać, zbić się w ciasną grupę, zdjąć kurtkę i podnieść ją wysoko, żeby niedźwiedziowi, który ma kiepski wzrok, się wydało, że spotkał...

3115

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]