Reklama

Ładowanie...

Pomoc dla Kuby

Pomoc dla Kuby

17.04.2007
Czyta się kilka minut
Mój syn Kubuś ma 11 lat i cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Ma niedowład prawostronny, przeszedł dwie operacje ortopedyczne, po których konieczna była intensywna rehabilitacja. Oczywiście, ćwiczymy w domu, ale ważne są też inne zabiegi: hipoterapia, masaż, terapia ręki, logopeda (Kubuś się jąka), specjalistyczne naciągi na kończyny. Kompleksowo odbywają się one w specjalistycznych ośrodkach, w których jednak koszt dwutygodniowego turnusu wynosi blisko 3 tys. złotych. Dla mojej rodziny, mimo wielu wyrzeczeń, jest to ogromny wydatek. Wszystkim, którzy chcieliby pomóc w zebraniu pieniędzy potrzebnych na opłacenie programu leczenia i rehabilitacji Kuby, prosimy o wpłaty na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" (ul. Łomiańska 5 Warszawa 00-406, tel. 0.22. 499.80.51):
P

PKO BP XV O/Warszawa

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248,

z dopiskiem "leczenie, rehabilitacja i pomoc dla Kuby Kotkiewicza".

Z góry dziękuję za każdą wpłatę.

BEATA KOTKIEWICZ

(Brzozówka, woj. kujawsko-pomorskie)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]