Reklama

Pomoc dla Kuby

Pomoc dla Kuby

17.04.2007
Czyta się kilka minut
Mój syn Kubuś ma 11 lat i cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Ma niedowład prawostronny, przeszedł dwie operacje ortopedyczne, po których konieczna była intensywna rehabilitacja. Oczywiście, ćwiczymy w domu, ale ważne są też inne zabiegi: hipoterapia, masaż, terapia ręki, logopeda (Kubuś się jąka), specjalistyczne naciągi na kończyny. Kompleksowo odbywają się one w specjalistycznych ośrodkach, w których jednak koszt dwutygodniowego turnusu wynosi blisko 3 tys. złotych. Dla mojej rodziny, mimo wielu wyrzeczeń, jest to ogromny wydatek. Wszystkim, którzy chcieliby pomóc w zebraniu pieniędzy potrzebnych na opłacenie programu leczenia i rehabilitacji Kuby, prosimy o wpłaty na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" (ul. Łomiańska 5 Warszawa 00-406, tel. 0.22. 499.80.51):
P

PKO BP XV O/Warszawa

50 1020 1156 0000 7902 0007 7248,

z dopiskiem "leczenie, rehabilitacja i pomoc dla Kuby Kotkiewicza".

Z góry dziękuję za każdą wpłatę.

BEATA KOTKIEWICZ

(Brzozówka, woj. kujawsko-pomorskie)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Od 25 maja 2019 r., godz. 0:00, do zakończenia głosowania do Parlamentu Europejskiego trwa CISZA WYBORCZA. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej. Dowiedz się więcej >> 

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]