Reklama

Prośba o pomoc dla Jarosława

Prośba o pomoc dla Jarosława

29.07.2013
Czyta się kilka minut
Fundacja Charytatywna Pomoc Polakom na Kresach im. ks. dr. Mosinga zwraca się z serdeczną prośbą do Czytelników „TP”...
o

o pomoc dla 23-letniego Polaka z Ciurupińska [Ukraina, woj. Cherson] – Jarosława Jonika. Jarek w 2012 r. ukończył na uniwersytecie w Chersonie fakultet polsko-angielski, a w 2013 r. dowiedział się, że na wątrobie ma guz o średnicy 5cm. Operacja – usunięcie części wątroby – zaplanowana jest na wrzesień, a jej koszt na Ukrainie to ok. 40 tys. zł. Rodzice wystawili na sprzedaż mieszkanie, nie są w stanie samodzielnie pokryć kosztów leczenia syna. Do tej pory Jarkowi udało się zebrać ponad 6 tys. zł. Ewentualne wpłaty prosimy kierować na konto fundacji – BGŻ SA 23 2030 0045 1110 0000 0222 0700 – z dopiskiem „Jarek Jonik”.

665

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]