Reklama

Pogodowa Fotografia Roku

Pogodowa Fotografia Roku

26.10.2020
Czyta się kilka minut
MAJA KRALJIK / ROYAL METEOROLOGICAL SOCIETY
B

Brytyjczycy znani są ze swojej obsesji na punkcie pogody. Nic dziwnego, że Królewskie Towarzystwo Meteorologiczne już po raz czwarty wybrało i nagrodziło Pogodowe Fotografie Roku. Zwycięzcą tegorocznego plebiscytu został Amerykanin Rudolf Sulgan, który uchwycił w kadrze nowojorską zamieć śnieżną. Ponieważ zima jeszcze przed nami, prezentujemy pracę zdobywczyni wyróżnienia, Mai Kraljik. „Ten przerażający wał szkwałowy rozpościerający się nad chorwackim Umagiem to najpiękniejsze zjawisko, jakie fotografowałam. Narobił niezłego zamieszania” – mówi autorka zdjęcia. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]