Reklama

Pismo Bonieckiego. I Franciszka

Pismo Bonieckiego. I Franciszka

16.12.2013
Czyta się kilka minut
Z życzliwością przyjęlibyście zmianę formatu na poręczniejszy, ks. Adam Boniecki jest Waszym ulubionym autorem, a najważniejsze tematy, z powodu których sięgacie po „Tygodnik”, związane są z wiarą, duchowością i pontyfikatem Franciszka.
Fot. Grażyna Makara
P

Podsumowujemy ankietę rozpisaną wśród Czytelników „Tygodnika”.

Ponad półtora tysiąca – liczba odpowiedzi na ankietę dotyczącą teraźniejszości i przyszłości „Tygodnika Powszechnego” przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Warto dodać, że choć większość odpowiadających zdecydowała się na jej wypełnienie za pośrednictwem internetu, otrzymaliśmy także ponad 200 ankiet wyciętych z papierowego „Tygodnika” – często z towarzyszącymi im listami, będącymi unikalnym świadectwem troski i wieloletniego nieraz przywiązania do pisma. Na ankietę odpowiedziały przede wszystkim osoby mieszkające w dużych miastach, niemal połowa z nich to nasi prenumeratorzy, połowa mieści się w przedziale wiekowym 26-45 lat, a 13 proc. nie skończyło jeszcze 25 lat. Częściej (57 proc.) pisali do nas mężczyźni.
Czego dowiedzieliśmy się z ankiet? Przede wszystkim tego, że zdobywamy...

3537

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]