Reklama

Nowe logo i nowe tiszerty

Nowe logo i nowe tiszerty

31.03.2014
Czyta się kilka minut
„Tygodnik Powszechny” na Targach Wydawców Katolickich, Warszawa Zamek Królewski, 3–6 kwietnia stoisko 22
P

Poznacie nas po naszych nowych tiszertach i nowym logo. Rośniemy!
W czwartek 3 kwietnia o godz. 15.00 MAJA KUCZMIŃSKA i MAREK ZAJĄC opowiedzą, jak powstawał nowy format „Tygodnika Powszechnego”. Zapraszamy na spotkanie do Sali Kinowej Zamku.

W niedzielę 6 kwietnia na godz. 13.00 zapraszamy do Sali Koncertowej Zamku. Ks. ADAM BONIECKI opowie Annie Wacławik-Orpik z radia TOK FM o najnowszej książce Biblioteki Tygodnika Powszechnego – „Medytacjach Drogi Krzyżowej” autorstwa redaktora seniora „Tygodnika” (zobacz dalej). Po spotkaniu ks. Boniecki będzie podpisywał książkę na stoisku „TP” – nr 22.
Na Targach będzie można kupić gadżety „Tygodnika” z nowym logo pisma i książkę „Medytacje...” w niższej cenie: 5 zł! Zapraszamy! Oczywiście będą także tiszerty. Nawet z autografem ks. Adama!
tygodnik....

915

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]