Reklama

Pieniądz lepszy i gorszy

Pieniądz lepszy i gorszy

14.08.2006
Czyta się kilka minut
Prasa donosi: koalicja nie chce w nowym składzie Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej trzech dotychczasowych jego członków, Andrzeja Friszkego, Andrzeja Grajewskiego i Andrzeja Paczkowskiego, historyków sprawdzonej rangi i dorobku. W zamian proponuje się m.in. pracownika Politechniki Koszalińskiej (Samoobrona) i publicystę Radia Maryja (LPR). Wygląda na to, że ludzie wielkiej wiedzy i odpowiedzialności społecznej mają ustąpić spolegliwym ideologicznie działaczom. A przed Instytutem Pamięci Narodowej obowiązki niewspółmiernie większe niż dotychczas. Czy to także pomysł na naprawę państwa?
0

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]