Reklama

Pielgrzymka hipisów na Jasną Górę

Pielgrzymka hipisów na Jasną Górę

31.07.2018
Czyta się kilka minut
„Tej pielgrzymce chaos i dezinformacja nie są w stanie zagrozić” – mówi o. Cordian Szwarc (na zdjęciu), franciszkanin z Jarocina, który ruszył właśnie z pielgrzymką młodzieży różnych dróg i kultur na Jasną Górę.
SEWERYN DZIERŻAK
M

Miało być 40, może 60 osób. Jest jakieś 150 – dodaje po chwili. Pierwszą taką pielgrzymkę zorganizował w 1979 r. zmarły w ubiegłym roku ks. Andrzej Szpak. Hipisi (w tym roku z błogosławieństwem papieża Franciszka, które przekazał kard. Konrad Krajewski) planują dotrzeć do Częstochowy 12 sierpnia. ©(P)

Czytaj także: Anna Goc o księdzu Andrzeju Szpaku

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Od 25 maja 2019 r., godz. 0:00, do zakończenia głosowania do Parlamentu Europejskiego trwa CISZA WYBORCZA. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej. Dowiedz się więcej >> 

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

dla naszych wszystkich narodowcow na czele z P Prezesem i jego ulubiencem od pirotechniki P Macierewiczem Dziwie sie tylko temu ze w tej lawce siedzi nadal jeden hipis stale usmiechajacy sie do swego Prezesa.

aż miałoby się ochotę sprawdzić, czy nie hippisili służbowo

Nie wiem czy służbowo działał ten, który w 2010r. był ministrem obrony i w ostatniej chwili zrezygnował z wylotu do Smoleńska, ale działalność jednego z trzech kumpli, tego który ma na rękach krew Pyjasa, jest bardziej niż pewna. Bóg sprawiedliwie wszystkich osądzi, ja co najwyżej mogę patrzeć przez palce na ich wypowiedzi np. na temat 'praworządności' i 'europejskich wartości'.
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]