Reklama

Ładowanie...

Papież gra w „kółko i krzyżyk”

Papież gra w „kółko i krzyżyk”

24.10.2016
Czyta się kilka minut
Tylko kilka godzin można było oglądać mural namalowany na kamienicy niedaleko Watykanu, przedstawiający papieża grającego ukradkiem w grę „kółko i krzyżyk” przy pomocy pacyfki.
Fot. Tiziana Fabi
D

Dzieło Maura Pallotty – przedstawiciela włoskiego street artu – zostało usunięte przez służby komunalne mimo protestów przechodniów, także księży. ©℗

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]