Reklama

Ładowanie...

Ogłoszenie

Ogłoszenie

14.06.2015
Czyta się kilka minut
W odpowiedzi na liczne pytania informujemy, że pomoc dla młodych rodziców z Ukrainy, oczekujących narodzin dziecka („TP” 23/2015 z 7 czerwca), można przekazywać na:
C

Caritas Archidiecezji Krakowskiej, konto: 58 8589 0006 0000 0011 1197 0001, Bank Spółdzielczy Rzemiosła Kraków (PLN), z dopiskiem „DLA ULIANY I WASYLA”.

Autor artykułu

Urodził się 25 lipca 1934 r. w Warszawie. Gdy miał osiemnaście lat, wstąpił do Zgromadzenia Księży Marianów. Po kilku latach otrzymał święcenia kapłańskie. Studiował filozofię na Katolickim...

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]