Reklama

Nr 49/2003

Nr 49/2003

07.12.2003
Czyta się kilka minut
W

W numerze: Marta WYKA: Pół wieku z Gałczyńskim; Marek ZAJĄC o Józefie Henie; Piotr ŚLIWIŃSKI o Jacku Podsiadle; Robert OSTASZEWSKI o Sieniewiczu; Marek ZALESKI: Klima i Kundera; Tomasz FIAŁKOWSKI: Nowy Llosa; Andrzej BRZEZIECKI: Dwa razy Europa; Jan STRZAŁKA o Wydawnictwie Jedność; Jerzy KORCZAK: Jerzy Węgierski; Lektury pobożne ks. BONIECKIEGO; Andrzej ROSTOCKI: Pod władzą książek.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]