Reklama

Nominacje dla „Tygodnika Powszechnego”

Nominacje dla „Tygodnika Powszechnego”

05.10.2010
Czyta się kilka minut
Z radością informujemy wszystkich uczestników, koordynatorów i przede wszystkim prowadzących "Lekcje czytania", że ta akcja społeczna Fundacji Tygodnika Powszechnego została nominowana do Studenckich Nagród Dziennikarskich MediaTory 2010!
MediaTory logo
W

W kategorii Reformator zostaliśmy nominowani za "akcję (...), w której licealiści z dużych i małych miast uczą się od pisarzy i eseistów, jak rozmawiać o literaturze".

Nominację w kategorii Prowokator otrzymaliśmy "za specjalny dodatek »Żydownik Powszechny«, zbiór najważniejszych tekstów z historii "Tygodnika" o antysemityzmie, Holocauście i Żydach w Polsce, za odważny tytuł i jeszcze odważniejsze tematy".

MediaTory 2010 to plebiscyt, w którym studenci dziennikarstwa z jedenastu polskich uczelni wybierają dziennikarzy, którzy kierują medialną lokomotywę na najwłaściwsze - z punktu idzenia przyszłych redaktorów - tory.

Nagrody, pod honorowym patronatem rektora UJ Karola Musioła, zostaną wręczone 4 grudnia w Krakowie.

www.mediatory.pl

826

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]