Reklama

Ładowanie...

Nasz pasaż

28.03.2016
Czyta się kilka minut
21 – 25 marca
M

MUZEUM ŻYWE I ŻWAWE
23 kwietnia otworzy się Pawilon Czapskiego – nowoczesny budynek w ogrodzie na tyłach Pałacu Czapskich. Na parterze znajduje się czytelnia, księgozbiór i kawiarenka, na pierwszym piętrze – ekspozycja kilkudziesięciu prac Józefa Czapskiego. Na drugim piętrze – biograficzna wystawa stała, przygotowana przez Krystynę Zachwatowicz i Andrzeja Wajdę, wyżej – taras widokowy. Jak zapewniają twórcy, „pawilon ma być miejscem pięknym, żywym i żwawym”.
GOSPODA NIEPOKORNA
„Wojna polsko-polska” nie ominęła krakowskiej branży gastronomicznej: Jarosław Kozubowski, właściciel popularnej Gospody Koko, serwującej duże porcje bitek i kopytek w przystępnych cenach, na facebookowym profilu jadłodajni ujawnił niechęć do „lewactwa”. Rozgorzała dyskusja, w której pojawiły się radykalne zapowiedzi bojkotu („Od dziś sram na wasze kotlety...

1781

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]