Reklama

Nasz pasaż

Nasz pasaż

28.02.2016
Czyta się kilka minut
22 – 28 lutego
T

TRUJĄCA UGODA
Niezwykły zbieg okoliczności: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej nie przyznał Małopolsce 20 mln zł na program antysmogowy LIFE, a w tym samym czasie zdecydował o wypłaceniu 26 mln zł Fundacji Lux Veritatis o. Tadeusza Rydzyka (w ramach ugody w sprawie o cofniętą dotację). Brak wsparcia z NFOŚiGW oznacza ryzyko utraty środków przyznanych na walkę ze smogiem przez Komisję Europejską. Powietrze w Małopolsce jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych w Europie.

APEL URLOPOWY
„Apeluję – nie wyjeżdżajcie z Krakowa. Warto tu być. Będą wspaniałe wydarzenia. Nie wyjeżdżajmy, bądźmy gospodarzami” – mówił wojewoda małopolski Józef Pilch w porannej audycji Radia Kraków, opowiadając o przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży. Apel to odpowiedź na słowa Jacka Majchrowskiego, które padły kilka dni wcześniej na...

1835

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]