Reklama

Najpopularniejsze zdjęcie na Instagramie

Najpopularniejsze zdjęcie na Instagramie

21.01.2019
Czyta się kilka minut
50 mln – tyle polubień posiada obecnie najpopularniejsze zdjęcie na Instagramie.
INSTAGRAM.COM / WORLD_RECORD_EGG
W

W ciągu ledwie kilku dni jajko pobiło rekord popularności należący do amerykańskiej celebrytki Kylie Jenner i wystąpiło w talk-show Ellen DeGeneres. Właściciel profilu world_record_egg, za którym stoi prawdopodobnie agencja marketingowa, rozpoczął już sprzedaż koszulek. Grosz do grosza, a będzie kokosza. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]