Reklama

NAJLEPSZE OKŁADKI "TYGODNIKA POWSZECHNEGO"

NAJLEPSZE OKŁADKI "TYGODNIKA POWSZECHNEGO"

04.02.2013
Czyta się kilka minut
Wybierz najlepsze okładki „Tygodnika Powszechnego”!: tygodnik.com.pl/okladki2012
Z

Zagłosuj na swoją ulubioną okładkę „Tygodnika Powszechnego” z roku 2012 pod adresem tygodnik.com.pl/okladki2012

Kliknij „Lubię to!” pod swoimi ulubionymi okładkami – dzięki głosom naszych Czytelników poznamy 5 najlepszych okładek roku 2012!

Rok nagród i wyróżnień!

Średnio co 10 dni redaktorzy i współpracownicy „Tygodnika Powszechnego” byli nagradzani i nominowani do najważniejszych nagród dziennikarskich i państwowych w roku 2012. Otrzymaliśmy w sumie 35 nagród i nominacji. Była wśród nich: Nagroda Nike dla naszego współpracownika i przyjaciela, Marka Bieńczyka, Nagroda Nike Czytelników dla naszego redaktora Andrzeja Franaszka, Nagroda im. Barbary Łopieńskiej za wywiad Justyny Dąbrowskiej z prof. Jerzym Jedlickim z okazji wręczenia mu Medalu św. Jerzego, nagroda TVP Kultura dla Andrzeja Stasiuka, Superwiktor dla ks....

1704

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]