Reklama

Na pasku

Na pasku

04.12.2017
Czyta się kilka minut
D

Demokracja w Polsce zwycięża w trybie Blitzkriegu, nie poddając się zawiejom i zamieciom, przyszłość jest promienna jak uśmiech prokuratora Piotrowicza, więc wolni od trosk o przyszłość ojczyzny możemy zająć się sprawą z pozoru mniej znaczącą, choć w istocie ważką. Chodzi o pasek wszystkich pasków. Ja nie twierdzę, że TVP chodzi na pasku władzy, gdzieżbyż, jestem przekonany, że TVP wsłuchuje się w suwerena i wtóruje jego (suwerena) poglądom w formie przystępnej, a ujmującej za mordkę. Żeby sobie na bieżąco poczytał, co sądzi o sędziach, lekarzach i wszystkich innych totalnych elitach. Wszyscy przyzwyczailiśmy się do nowych standardów dziennikarstwa, ale teraz to już prawdziwa bomba, fajerwerki przewrotnej błyskotliwości, eksplozja inwencji.

Co widać na narodowym ekranie? Na dole z lewej (sic!) strony ekranu TVP Info na czerwonym (sic!) tle było napisane „Paweł Lisicki”, a...

2839

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

a nawet podzielam desperację Autora w sprawie pasków TVP. Jednak konkurencja nie śpi :) Dzisiaj w TVN24 informacja paskowa na temat pozwu Komisji Europejskiej do Trybunału, dotyczącego odmowy przyjęcia uchodźców przez Polskę, raziła widzów błędem: zamiast "relokacji" zobaczyliśmy "relacji". Ale to pchła przy słoniu :)

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]