Reklama

Ładowanie...

Na okładce tego wydania

Na okładce tego wydania

15.06.2015
Czyta się kilka minut
Rys. Marcin Bondarowicz
Z

Zna to każdy praktykujący katolik: kilkanaście lub kilkadziesiąt minut nudy w tygodniu. Zastanawiamy się, dlaczego w Polsce tak niewielu jest dobrych kaznodziejów i skąd się biorą ich słabości. Ale przede wszystkim podajemy sposoby na dobre kazanie: przepisy papieża Franciszka, o. Jana Andrzeja Kłoczowskiego i ks. Wiesława Przyczyny.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]