Reklama

Ładowanie...

Mistrz czy Małgorzata?

04.03.2013
Czyta się kilka minut
14. spotkanie z cyklu „Dorwać Mistrza”

„Tygodnik Powszechny” i wydawnictwo ZNAK

zapraszają na

MISTRZ CZY MAŁGORZATA?

14. spotkanie z cyklu „Dorwać Mistrza”

W roli Mistrza: Małgorzata Szejnert

Goście: Magdalena Grzebałkowska, Aleksandra Klich

Prowadzenie: Mariusz Szczygieł

środa, 6 marca 2013 roku, godz. 18.00

Kino Kijów Centrum, Kraków, al. Krasińskiego 34

INSPIRACJĄ SPOTKANIA JEST KSIĄŻKA MAŁGORZATY SZEJNERT

My, właściciele Teksasu. Reportaże z PRL-u Wejście wyłącznie za bezpłatnymi zaproszeniami – do odbioru w księgarni Znak, ul. Sławkowska 1

535

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]