Reklama

Mediatory

Mediatory

01.10.2012
Czyta się kilka minut
„Tygodnik Powszechny” nominowany w dwóch kategoriach do MediaTorów 2012!
W

W kategorii ProwokaTOR, przyznawanej „ludziom mediów za odważne decyzje, które dają nam do myślenia”, nominację otrzymał redaktor senior „Tygodnika Powszechnego” ks. Adam Boniecki.

W kategorii ReformaTOR, „za materiały, które zmieniają rzeczywistość z dobrym skutkiem”, nominowani zostaliśmy za akcję „STOP MOWIE NIENAWIŚCI W SIECI”.

MediaTory to Studenckie Nagrody Dziennikarskie – plebiscyt, w którym studenci dziennikarstwa doceniają swoje autorytety.

Wyniki poznamy 1 grudnia 2012 r.

533

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Uwaga! Przypominamy o ciszy wyborczej. Trwa ona od północy z 10 na 11 lipca do momentu zakończenia głosowania w wyborach prezydenckich 12 lipca. W tym czasie nie wolno prowadzić agitacji wyborczej, również w internecie. Za złamanie zakazu agitacji grozi kara grzywny.

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]