Reklama

Małopolska – fotografie

Małopolska – fotografie

03.07.2007
Czyta się kilka minut
Do notki, jaką zamieściliśmy obok krótkiej recenzji Agnieszki Sabor dotyczącej albumu "Małopolska. Fotografie. To niczego nie wyjaśnia" (dodatek ), wkradł się błąd. By uniknąć jakichkolwiek nieporozumień, jak też skłonić zainteresowanych do kupna albumu, powtarzamy najważniejsze o nim informacje wydawnicze.
F

Fotografie, jakie złożyły się na album - i które zilustrowały też numer dodatku "Rzecz Obywatelska", poświęcony wspólnotom lokalnym - zostały zrobione w ramach projektu "Małopolska. Fotografie. To niczego nie wyjaśnia", zorganizowanego przez Fundację Imago Mundi, jego pomysłodawcę (we współpracy z Kolektywem Fotografów Visavis.pl)­ i Małopolski Instytut Kultury z Krakowa, partnera merytorycznego i finansowego przedsięwzięcia. Jesienią 2006 r. część zdjęć mogliśmy podziwiać na wystawie plenerowej na krakowskim Rynku Głównym, natomiast kilka tygodni temu, nakładem Małopolskiego Instytutu Kultury, ukazał się album zbierający plon fotograficznej podróży po Polsce południowej z lata 2006 r. Więcej informacji, m.in. lista księgarń, w których album można kupić, znajduje się na stronie MIK:

REDAKCJA "TP"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]