Reklama

Lotnisko zawsze po drodze

Lotnisko zawsze po drodze

04.06.2018
Czyta się kilka minut
Bądźmy szczerzy – niewiele rzeczy cieszy normalnego człowieka tak bardzo jak cudze niepowodzenie.
Z

Zwłaszcza gdy przydarzy się ono komuś, kto wcześniej zalazł za skórę, a o to jakże łatwo w napiętej sytuacji, w której przychodzi nam żyć w Roku Pańskim 2018. Owo – owszem, niskie – poczucie satysfakcji z cudzej wtopy dosłownie zalało mnie całą, gdym przeczytała, że oto poseł Stanisław Pięta ma poważne problemy wizerunkowe powodowane tym, iż jakoby wdał się w romans, a potem sprawa nieprzyjemnie się posypała, gdy kochanka przeszła w tryb „wykorzystana i zostawiona wściekła kobieta” i zaczęła robić dym.

Niezorientowanym przypomnę, że chodzi o kluczowego harcownika partii, człowieka od wysyłania w przestrzeń publiczną najbardziej zjadliwych, paskudnych i krwiożerczych szczurów, celem badania granic wytrzymałości systemu. Autora tak licznych bon motów, że miejsca w felietonie by nie starczyło, by choć najgłówniejszym z tych pereł oddać stosownie dużo naszej uwagi. Poseł Pięta –...

4778

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

refleksja jest taka: czy rzeczywiście trzeba było skandalu z d^pą w tle, żeby się przekonać co się naprawdę kryje za maską zakłamania i hipokryzji tego człowieka?... nikomu w PiSie nie przeszkadzała jego złodziejska przeszłość, otwarte chamstwo i bezczelność?... czy tylko w ten sposób, skandalami, podsłuchami i podglądaniem można czyścić tę stajnię?

-gdzie się to tylko da. Bo to nie tylko higiena ekologiczna, ale i moralna-dająca swoją zwartością walor intymności, np. dla załatwienia nagłej potrzeby-bez potrzeby korzystania z mocno ryzykownych lotniskowych toalet.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]