Reklama

List od ks. Bonieckiego

List od ks. Bonieckiego

08.02.2010
Czyta się kilka minut
Drodzy Przyjaciele,Raz jeszcze wyrażam wdzięczność za okazaną pismu pomoc. Dzięki zeszłorocznym wpłatom-darom na rzecz Fundacji TP oraz odpisom 1% można było pokryć stratę spowodowaną załamaniem rynku reklam w I kwartale ubiegłego roku oraz sfinansować wkład własny w projekty, które poprawiły sytuację pisma. Tak więc "Tygodnik" został ocalony. Niestety, nie da się powiedzieć, że wypłynął na spokojne wody.
Ks. Adam Boniecki / fot. Grażyna Makara
W

Wydaje się, że bez dalszego społecznego wsparcia pismo wciąż będzie się borykać z trudnościami. Dlatego ośmielam się apelować do wszystkich, którym przetrwanie "TP" leży na sercu, o dalszą pomoc, propagowanie pisma wśród przyjaciół i wspieranie go przez wpłaty na Fundację Tygodnika Powszechnego:

konto w Banku DB-PBC S.A. 31 1910 1048 2006 1845 1121 0001.

W formacie międzynarodowym:

SWIFT: DEUTPLPK | IBAN: PL31191010482006184511210001

Poważną pomocą dla nas są także odpisy 1% podatku przy rozliczeniach PIT.

W związku z tą formą pomocy - ważna informacja. W lutym 2010 r. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło "Wykaz organizacji pożytku publicznego uprawnionych do uzyskania środków z 1 proc. podatku wg stanu na dzień 3.02.2010 r.". W ...

2180

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]