Reklama

Liczby tygodnia

Liczby tygodnia

19.06.2017
Czyta się kilka minut
69 i 47
T

To średnie procentowe wyniki tegorocznych egzaminów gimnazjalnych z języka polskiego i matematyki. Z danych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej wynika, że uczniowie lepiej radzili sobie z przedmiotami humanistycznymi (średni wynik z historii to 59 proc., z przyrody – 52 proc.); z angielskiego na poziomie podstawowym uzyskiwano średnio 67 proc., a na poziomie rozszerzonym – 43 proc.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]