Reklama

Ładowanie...

Liczba tygodnia

Liczba tygodnia

15.06.2015
Czyta się kilka minut
511

– tyle wyniósł, liczony w milionach dolarów, globalny przychód ze sprzedaży biletów na film „Jurassic World” w pierwszy weekend dystrybucji. Obraz w reżyserii Colina Trevorrowa wyprzedził dotychczasowego rekordzistę – film „Harry Potter i Insygnia Śmierci. Część II”.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]