Reklama

Ładowanie...

Liczba tygodnia

Liczba tygodnia

20.04.2015
Czyta się kilka minut
776
T

Tylko tylu krakowian w pierwszym kwartale tego roku złożyło wnioski o dofinansowanie wymiany pieców węglowych. To o 40 proc. mniej niż w pierwszym kwartale 2014 r. 2015 to ostatni rok, gdy do wymiany pieca można dostać 100 proc. dofinansowania. Kraków, głównie za sprawą tzw. niskiej emisji, jest w europejskiej czołówce miast o najgorszym powietrzu.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]