Reklama

Książki w Tygodniku (20/2007)

Książki w Tygodniku (20/2007)

15.05.2007
Czyta się kilka minut
ESTERHÁZY i Harmonia caelestis Listy GRYDZEWSKI-LECHOŃ, MROŻEK-SKALMOWSKI Dziennik Virginii WOOLF Język APPELFELDA REISS: Orientalista CEGIELSKI: Pijani Bogiem Wielka księga Graala Program 52. warszawskich Targów Książki Rubryki: OLECH, ZIMMERER, BAJTLIK, BONIECKI, ROSTOCKI...
P

Partnerem wydania dodatku "Książki w Tygodniku" na Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie jest MultiBank

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]