Reklama

Krakowski Klub „TP” zaprasza

Krakowski Klub „TP” zaprasza

09.06.2014
Czyta się kilka minut
Ks. Wojciech Lemański i o. Józef Puciłowski w Krakowskim Klubie „TP”!
K

Krakowski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie, którego gośćmi będą o. Józef Puciłowski OP oraz ks. Wojciech Lemański.
Temat spotkania: Problemy Kościoła i program jego reformy. Wokół adhortacji „Evangelii gaudium” papieża Franciszka. Prowadzenie: Dominika Kozłowska.
Niedziela 22 czerwca, godz. 18.00, Sala Konferencyjna Herbewa (wejście od ul. Lubelskiej 29).

Ks. Wojciech Lemański – w latach 1990-97 duszpasterz w diecezji mińsko-mohylewskiej na Białorusi, współzałożyciel Społecznego Komitetu Pamięci Żydów Otwockich i Karczewskich, członek Polskiej Rady Chrześcijan i Żydów, w latach 2006-13 proboszcz parafii Narodzenia Pańskiego w Jasienicy, usunięty ze stanowiska przez abp. Henryka Hosera.

O. Józef Puciłowski – dominikanin, historyk Kościoła. Działał w Klubie Inteligencji Katolickiej i duszpasterstwie...

1396

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]