Reklama

Kraj w skrócie

Kraj w skrócie

14.07.2014
Czyta się kilka minut
8 – 14 lipca
Z

ZJEDNOCZENIA NIE BYŁO
Na kongresie zjednoczeniowym prawicy Jarosław Kaczyński pojednał się z jednym tylko synem marnotrawnym – Jackiem Kurskim. Wcześniej na proponowane przez niego warunki wspólnej przyszłości nie przystali ani Jarosław Gowin, ani Zbigniew Ziobro, którzy powołali wspólny klub parlamentarny pod nazwą Sprawiedliwa Polska.

PLATFORMA WCIĄŻ NA CZELE
Z sondażu CBOS, pierwszego po ujawnieniu nielegalnych podsłuchów, wynika, że na PO chce głosować 29 proc. Polaków, na PiS – 24 proc. Ponad progiem są jeszcze SLD (8 proc.), Nowa Prawica i PSL (po 6 proc. głosów).

ZWIERZYNA ŁOWNA
Radosław Sikorski skarży się „Newsweekowi”, że nielegalnie nagrywani politycy są przedmiotem polowania. „Wprost” kolejny raz zapowiada, że taśmy doprowadzą do obalenia rządu – najnowsza ma dotyczyć rozmowy wicepremier...

1496

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]