Reklama

Kontrowersyjna wystawa w Przemyślu

Kontrowersyjna wystawa w Przemyślu

13.03.2017
Czyta się kilka minut
Przemyślanie znaleźli sposób na drastyczną wystawę prezentowaną przez skrajne środowisko pro-life, Fundację Pro – Prawo do Życia.
Fot. Anna Fortuna / portalprzemyski.pl
Z

Zdjęcia przedstawiające zmasakrowane płody zestawione z fotografiami dokumentującymi ludobójstwo zostały przez mieszkańców oblepione kolorowymi karteczkami. Wystawa stoi na przemyskim Rynku od Dnia Kobiet. ©℗

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Proponuję na wystawę serię dokumentalną z rzeźni - akcja "I ty zostaniesz wegetarianinem". Oraz zbliżenia hemoroidów i ich powikłań jako wyraz troski o zdrowy tryb życia społeczeństwa. Oczywiście koniecznie bilbordy z fotogramami księżych i biskupich fujarek w kontaktach z dziećmi. To w ramach zwalczania pedofilii wśród kleru.

No pewnie bo przecież, wszyscy wiedzą ze co drugi ksiądz to pedofil ;-)

...że nastolatki bzykają się na okrągło i łykają pigułki EllaOne zamiast dropsów, że feministki zachodzą w ciążę wyłącznie dla przyjemności aborcji, że masturbacja to nie tylko grzech ciężki, ale i przyczyna kompletnej dewastacji psychiki... tak, wszyscy wiedzą.
Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]