Reklama

Ładowanie...

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

17.03.2013
Czyta się kilka minut
Tischner od A do Z! Zbieramy wspomnienia o księdzu Józefie Tischnerze. Jeśli pamiętasz księdza Józefa Tischnera lub miałeś okazję go spotkać, weź udział w konkursie.
J

Jeśli ksiądz Tischner jest dla Ciebie kimś ważnym, czytasz jego książki i pisma, powinieneś do nas napisać! A może jesteś jego byłym studentem lub chodziłeś tymi samymi górskimi szlakami? Koniecznie nam o tym opowiedz! 10 najlepszych opowieści zostanie opublikowanych na łamach „Tygodnika Powszechnego”, na portalu Stacja 7 oraz na stronie Tischner.pl. Uczestnicy zostaną nagrodzeni książkami księdza Józefa Tischnera i Wojciecha Bonowicza.
Teksty prosimy przesyłać na adres: konkurs.tischner@znak.com.pl. Na opowieści czekamy do 22 marca 2013 r. Publikacja prac odbędzie się po zakończeniu konkursu. Regulamin konkursu jest dostępny na www.znak.com.pl

Organizatorzy konkursu: Wydawnictwo Znak, „Tygodnik Powszechny”, Miesięcznik „Znak” i portal Stacja 7. Zobacz też: www.tischner.pl

828

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]