Reklama

Kolberg w Łodzi

Kolberg w Łodzi

29.09.2014
Czyta się kilka minut
Konferencja interdyscyplinarna
K

Kolberg w Łodzi „Tygodnik Powszechny” zaprasza na konferencję „Nowe czytanie tradycji w Roku Kolbergowskim”, która jest organizowana przez Uniwersytet Łódzki w dniach 8-11 października.
Zagadnienia z pogranicza różnych dziedzin nauki – etnografii, antropologii, prawa, historii czy socjologii – będą tematem interdyscyplinarnej konferencji, będącej połączeniem wykładów z warsztatami oraz pokazami filmowymi. Trzy dni wydarzeń inaugurujących obchody 70-lecia uczelni zostaną zakończone koncertem Kapeli ze Wsi Warszawa w łódzkiej Wytwórni (11 października o godz. 20.00). Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny – zapraszamy.
Szczegółowy program na: biuroprasowe.uni.lodz.pl.

719

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]