Reklama

Europa to również radość i zabawa

Europa to również radość i zabawa

03.04.2017
Czyta się kilka minut
Fot. GETTY IMAGES
I

Integracja gospodarcza wyzwoliła pomysły na zbliżenie w innych dziedzinach. Najbardziej znanym z nich jest Konkurs Piosenki Eurowizji, organizowany od końca lat 50., w którym widownie telewizyjne głosują na wykonawców z innych krajów. Na zdjęciu: członkowie szwedzkiego zespołu ABBA, najsłynniejszego zwycięzcy Eurowizji, na dworcu Waterloo w Londynie, kwiecień 1974 r.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]