Reklama

Europa to również radość i zabawa

Europa to również radość i zabawa

03.04.2017
Czyta się kilka minut
Fot. GETTY IMAGES
I

Integracja gospodarcza wyzwoliła pomysły na zbliżenie w innych dziedzinach. Najbardziej znanym z nich jest Konkurs Piosenki Eurowizji, organizowany od końca lat 50., w którym widownie telewizyjne głosują na wykonawców z innych krajów. Na zdjęciu: członkowie szwedzkiego zespołu ABBA, najsłynniejszego zwycięzcy Eurowizji, na dworcu Waterloo w Londynie, kwiecień 1974 r.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]