Reklama

Ładowanie...

Dziennikarki "Tygodnika" w finale nagrody im. Barbary Łopieńskiej

Dziennikarki "Tygodnika" w finale nagrody im. Barbary Łopieńskiej

15.04.2015
Czyta się kilka minut
Kalina Błażejowska i Katarzyna Kubisiowska znalazły się w finale konkursu na najlepszy wywiad prasowy.
Kalina Błażejowska i Katarzyna Kubisiowska. Fot: Grażyna Makara
D
Do Nagrody im. Barbary N. Łopieńskiej za najlepszy wywiad prasowy opublikowany w roku 2014 zgłoszonych zostało 160 wywiadów autorstwa 82 dziennikarzy - podaje portal polityka.pl.
Kalina Błażejowska została doceniona za dwa wywiady:

Rozmowę z prof. Januszem Skalskim, „Uczciwy cud”.

Rozmowę z Krzysztofem Zanussim,  "Porządek świata".

Natomiast Katarzynę Kubisiowską wyróżniono za rozmowę z Jerzym Pilchem, „Jeden demon mniej”.

Gratulujemy!

O tym, kto zostanie laureatem Nagrody za rok 2014 dowiemy się 28 kwietnia o godz. 16.00 podczas uroczystości wręczenia organizowanej w redakcji Res Publiki Nowej.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]