Reklama

Dodatek: Józef Hofmann. Ręka geniusza

Dodatek: Józef Hofmann. Ręka geniusza

30.04.2015
Czyta się kilka minut
Hofmann i jego biceps, 1905 r. Fot. The International Piano Archives, University of Maryland
D

Dodatek do „Tygodnika Powszechnego” nr 19/2015
Redakcja: Jakub Puchalski | Projekt graficzny: Marek Zalejski | Współpraca: Jacek Ślusarczyk
Dodatek można znaleźć także pod adresem TygodnikPowszechny.pl/jozefhofmann
Fotografie pochodzą ze zbiorów The International Piano Archives, University of Maryland

Dziękujemy panom Gregorowi Benko i Donaldowi Manildi (International Piano Archives, University of Maryland), a także pani Jennifer Kallend (Curtis Institute of Music) za pomoc, bez której niniejszy dodatek i wystawa nie mogłyby zaistnieć.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]